Vakances Tavs mīļākais blogs

July 20, 2012

SMS kredīts no SMScredit

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:20 am

SMS kredīts ir ātrs īstermiņa aizdevums, kuru iespējams saņemt ar mobilā tālruņa palīdzību nosūtot sms. SMS kredīts tāpat kā ātrais kredīts parasti tiks pārskaitīts jūsu kontā pāris minūšu laikā – šādu ātrumu piedāvā SMScredit.

Kur saņemt SMS kredītu

SMScredit ir pareiza izvēle sms kredīta saņemšanai, jo nav nepieciešams galvotājs un papildus dokumenti. Turklāt SMScredit piedāvā pirmo kredītu bez maksas – aizņemoties sms kredītu no SMScredit būs jāatdod tik daudz cik aizņēmāties. Aizņemoties, piemēram, 50 Ls uz 20 dienām, pēc 20 dienām nāksies atmaksāt tos pašus 50 Ls. Kredīta summu un atmaksas termiņu varēsi izvēlēties pats (piemēram, 100 Ls uz 25 dienām). Ja nespēsi sms kredītu atmaksāt noteiktajā laikā, varēsi viegli pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. SMS kredītu iespējams pagarināt vienu vai vairākas reizes, līdz brīdim, kad varēsi atmaksāt sms kredītu. Piesakies jau Tagad un sms kredīts Tavā kontā nonāks pāris minūtēs!

Lai varētu saņemt sms kredītu nav nepieciešami dažādi dokumenti un galvotājs, bet mobilais tālrunis un konts, kādā no Latvijas bankām. SMS kredītu parasti var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 19 līdz 65 gadiem – šādu iespēju piedāvā SMScredit.

Kā saņemt sms kredītu

Lai saņemtu kredītu pāris minūšu laikā, iesniedzot pieteikumu īsziņas veidā, Jums jāreģistrējas smscredit mājas lapā Šeit. Kad tas ir izdarīts: Autorizējies SMScredit lietotāja profilā. Izvēlies aizdevuma summu un atmaksas termiņu, spied „Apstiprināt”.

SMS Kredīts ir moderns risinājums kreditēšanas tirgū. SMS kredīts ir kļuvis ļoti populārs, jo saņemt kredītu bankā kļūst arvien grūtāk, bet lai saņemtu SMS kredītu nav nepieciešama darba izziņa, ķīla vai galvotājs. Turklāt sms kredīts tiks pārskaitīts pāris minūšu laikā, kas to padara vēl pievilcīgāku.

SMS kredīts ir labs risinājums, kad aptrūkstas nauda vai nepieciešams segt steidzamus, neparedzētus izdevumus, bet līdz algai nav laika gaidīt. Tādos brīžos var palīdzēt sms kredīts.

SMS kredītu var saņemt Latvijas valsts iedzīvotāji, kuri ir vismaz 18 gadus veci un nav vecāki par 75 gadiem. Lai saņemtu sms kredītu Jums nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

AIZŅIEMIES ATBILDĪGI, IZVĒRTĒ SPĒJU ATMAKSĀT SMS KREDĪTU!

Ātrie kredīti no SMScredit

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 12:13 am

Ātrie kredīti noderēs steidzamu un neplānotu izdevumu segšanai. Ātrie kredīti no SMScredit ir ērti un izdevīgi īstermiņa aizdevumi bez ķīlas un bez galvojuma. SMScredit ir vienkāršs veids, kā saņemt ātru naudas aizdevumu internetā bez papildus dokumentiem pāris minūtēs.

Ātrie kredīti no SMScredit

SMS credit ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs un to pakalpojumus izmanto vairāk kā 100 000 klienti Latvijā, jo:

  •  Kredītu iespējams saņemt pāris minūšu laikā
  •  Daudz un dažādas akcijas, bonuslati
  •  Ātri, ērti un izdevīgi ātrie kredīti bez ķīlas un galvojuma
  •  Iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu
  •  Pirmais kredīts bez maksas

Smscredit ātrie kredīti palīdzēs situācijās, kad nepieciešami steidzami naudas līdzekļi. Pateicoties smscredit akcijām klients var samazināt atmaksas summu, tādējādi ļoti nepārmaksājot. Ja apstākļi neļauj ātro kredītu atmaksāt laikā, tad to iespējams viegli atlikt līdz pat 30 dienām. Kredīta atmaksu drīkst pagarināt tik reižu, cik tas ir nepieciešams. Galvenais, lai netiktu pārkāpti kredīta līguma nosacījumi.

Lai saņemtu ātro kredītu:

Reģistrējies! Reģistrācija ir vienkārša, tā aizņems tikai dažas minūtes. Tiklīdz būsi reģistrējies varēsi pieteikt ātro kredītu! SMScredit piedāvā aizņemties trīs vienkāršos veidos. Pieteikt aizņēmumu vari no sava SMScredit lietotāja profila, sūtot SMS vai piezvanot.

Ātrie kredīti parasti tiek pārskaitīti 10 – 20 minūšu laikā no pieteikuma brīža, kas ātros kredītus padara vēl pievilcīgākus. Lai aizņemtos, kādu no ātriem kredītiem nav nepieciešami papildus dokumenti, bet mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām uz kuru tiks pārskaitīts ātrais kredīts.

Ātrie kredīti tiek izsniegti visiem, kam ir vismaz 18, bet nav vecāki par 75 gadiem. Ātrie kredīti netiek izsniegti cilvēkiem, kuri ir parādnieku reģistros, kā arī tiem, kuri nav atmaksājuši iepriekšējo smscredit aizdevumu. Ātrie kredīti netiek izsniegti arī tiem, kuri reģistrējoties ir norādījuši kļūdainus datus.

Powered by WordPress