Vakances Tavs mīļākais blogs

July 19, 2012

Patēriņu kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 9:25 am

Patēriņa kredīts tāpat kā ātrie kredīti internetā ir naudas aizdevums, kas paredzēts gadījumiem, kad nepieciešami naudas līdzekļi neparedzētiem pirkumiem.

Patēriņu kredīts atšķirībā no ātrā kredīta parasti tiek izsniegts no trīs līdz pat piecdesmit un vairāk mēnešiem. Savukārt ātrais naudas kredīts parasti tiek izsniegts no piecām līdz trīsdesmit un vairāk dienām.

Patēriņu kredīta limits parasti tiek noteikts, ņemot vērā Jūsu ienākumus, kredītu vēsturi, esošās kredītsaistības un tamlīdzīgas lietas, bet ātrais kredīts parasti tiek izsniegts visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem nav parādsaistību, kuri ir vecumā no divdesmit līdz sešdesmit gadiem. Jāpiebilst arī tas, ka lai saņemtu ātro kredītu nav nepieciešams galvotājs, ķīla un dažādi dokumenti. Patēriņu kredīts var būt skaidrā naudā, naudas pārskaitījums, kā ceļojumu finansējums, mājas remonts, dzīvokļa iegāde u.c. Tātad patēriņu kredīts ir bankas aizdevums patērētājam, kurš domāts personīgai lietošanai.

Lēmums par kredīta piešķiršanu vai atteikumu parasti tiek balstīts uz informāciju par kredīta ņēmēja ienākumiem, personas līdzšinējo kredītvēsturi un esošajām kredītsaistībām. Ja visi šie dati vairāk vai mazāk ir pozitīva, tad visticamāk kredīts tiks piešķirts.

Tā kā Latvijā ir vairākas bankas, kuras izsniedz patēriņu kredītu vislabākais risinājums ir salīdzināt visu banku piedāvājumus un līguma nosacījumus, noteiktās saistības un citas lietas, kuras ir svarīgas pirms šī kredīta iegādes. Tas nav ātrais kredīts un Jums noteikti būtu jāizvērtē savas spējas to atmaksāt.

Ja aizdevums tiek ņemts uz vairākiem gadiem, tad nenāks par sliktu izpētīt soda procentus. Izpētiet, kas ar jums notiks, ja neparedzamu apstākļu dēļ uz laiku nevarēsiet veikt regulāros maksājumus.

Pirms esiet izlēmis ņemt patēriņu kredītu – padomājiet vai tas tiešām jums ir nepieciešams un vai nav kādi citi risinājumi, kuri būs daudz drošāki un labāki. Kredītu var atļauties tikai cilvēki ar stabiliem un regulāriem ienākumiem. Pirms aizņemies rūpīgi izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu, izvērtē vai spēsi nākotnē atmaksāt ikmēneša maksājumus.

Powered by WordPress