Vakances Tavs mīļākais blogs

July 31, 2012

Kāpēc aizņemties no SMScredit

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 8:50 am

Divi iemesli, kāpēc aizņemties no SMScredit ātrā kredīta izsniedzēja – pirmais kredīts bez maksas un iespēja pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka Tu vari aizņemties ātru, ērtu un izdevīgu ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma. Piesaki kredītu līdz 200 Ls un saņem To bez procentiem un komisijas maksām.

Par ātro kredītu un atmaksas termiņu

Aizņemties ātro kredītu var uz laiku līdz 30 dienām. Ja termiņa beigās nevari atmaksāt visu summu, tad pagarini atmaksas termiņu. Termiņa beigās ir divas iespējas – atmaksāt kredītu uzreiz vai atlikt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atmaksas termiņa pagarināšana jāveic laikus – pirms esi saņēmis rēķinu par ātrā kredīta atmaksu.

Ērts ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir ērti pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem, kuri vēlas aizņemties īpaši izdevīgu kredītu. Ātro kredītu internetā iespējams iegūt īsā laika posmā – reģistrējies, apstiprini profilu, piesaki kredītu un gaidi atbildi. Piesakoties kredītam no uzticama uzņēmuma, Tev būs nodrošināta profesionāla apkalpošana. Caur savu lietotāja profilu varēsi pieteikt kredītu un visu kontrolēt.

Kam domāts ātrais kredīts internetā

Kredīts skolai, darbam, atpūtai, komunālajiem maksājumiem, izklaidei, neparaudzētiem maksājumiem un citām lietām. Tas ir ideāls ātrais kredīts internetā īstermiņa risinājumiem. Tu vari aizņemties un norēķināties par pakalpojumu/pirkumu jau tagad, bet maksāt vēlāk – bez procentiem un komisijas maksām, jo pirmais kredīts ir bez maksas.

Ātrie naudas aizdevumi

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 8:36 am

Ātrie naudas aizdevumi bez ķīlas 15 minūtēs. SMScredit ātrie naudas aizdevumi ir ātrs un ērts risinājums, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Ātrie naudas aizdevumi tiek piešķirti Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 – 75 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu nepieciešams mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Ātrie naudas aizdevumi no SMScredit

SMScredit ir līderis Latvijas īstermiņa kredītu nozarē ar vairāk nekā 60 000 klientu. Uzņēmums darbojas no 2008.gada aprīļa. SMS credit īstermiņa kredītam pieteikties iespējams jebkurā nedēļas dienā, nosūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai nosūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila. Pieteikums tiks izskatīts un lēmums par kredīta piešķiršanu pieņemts dažu minūšu laikā.

Ātrie naudas aizdevumi no smscredit – tā ir iespēja saņemt ātru aizdevumu savā bankas kontā dažu minūšu laikā. SMScredit saviem klientiem piedāvā aizņemties līdz pat 300Ls ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. SMScredit priekšrocība ir piedāvātā iespēja atlikt atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām. Tas dod iespēju pagarināt ātrā naudas aizdevuma atmaksas termiņu vienu vai vairākas reizes līdz brīdim, kad klients var atmaksāt aizdevumu.

Naudas aizdevumi un atlaides

Pirmie ātrie naudas aizdevumi bez maksas! SMScredit šādu iespēju piedāvā visiem jaunajiem klientiem. Tas nozīmē, ka aizņemoties būs jāatmaksā tāda summa, kādu klients aizņēmās. SMScredit ātrie naudas aizdevumi un akcijas ļauj kredītņēmējam ietaupīt un nepārmaksāt lielu naudu par īstermiņa aizdevumu. Krājot SMS kredīta bonuslatus iespējams samazināt ne tikai savu, bet arī drauga ātrā aizdevuma komisijas maksu.

Ātrie naudas kredīti palīdzēs situācijās, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Pirms aizņemies rūpīgi izvērtē savas spējas atmaksāt aizdevumu. Ātrie naudas kredīti nepalīdzēs, lai segtu citus kredītus.

Izdevīgi kredīti internetā

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 8:34 am

Ātrie kredīti internetā ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem un bez komisijas maksām. Lai saņemtu šo izdevīgo kredītu ir minimālas prasības, kā piemēram, vecums, kredītvēsture un tamlīdzīgi, kas ir pašsaprotami un ērti un izdevīgi cilvēkiem, kuri grib aizņemties ātru kredītu internetā. Saņem savu pirmo kredītu bez maksas jau pēc neilga laika savā kontā.

Kā jau tika minēts ir tikai dažas pašsaprotamas prasības, lai pieteiktos un saņemtu pozitīvu atbildi par kredītu izsniegšanu. Netiek prasīta ne ķīla, ne kāds cits nodrošinājums. Nav obligāti jāstrādā un jāsaņem alga. Jums pat nav jābūt pastāvīgiem ienākumiem, lai saņemtu īpaši izdevīgu kredītu no uzticama aizdevēja. Galvenais, lai Jums nebūtu bojāta kredītvēsture, lai Jūs neatrastos parādnieku reģistros un atbilstu šiem pāris nosacījumiem.

Aizpildi pieteikumu īstermiņa kredītam, kurā norādi kredīta summu un atmaksas termiņu. Pēc neilga laika saņem atbildi savam pieteikumam un gaidi savu naudu savā bankas kontā. Tālāk vari doties pakaļ naudai uz tuvāko banku vai bankomātu. Aizņemies atbildīgi un aizņemies izdevīgi – no uzticama aizdevēja, kas piedāvā īpaši izdevīgus un ātrus kredītus internetā ar caurskatāmiem noteikumiem.

July 20, 2012

SMS kredīts no SMScredit

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:20 am

SMS kredīts ir ātrs īstermiņa aizdevums, kuru iespējams saņemt ar mobilā tālruņa palīdzību nosūtot sms. SMS kredīts tāpat kā ātrais kredīts parasti tiks pārskaitīts jūsu kontā pāris minūšu laikā – šādu ātrumu piedāvā SMScredit.

Kur saņemt SMS kredītu

SMScredit ir pareiza izvēle sms kredīta saņemšanai, jo nav nepieciešams galvotājs un papildus dokumenti. Turklāt SMScredit piedāvā pirmo kredītu bez maksas – aizņemoties sms kredītu no SMScredit būs jāatdod tik daudz cik aizņēmāties. Aizņemoties, piemēram, 50 Ls uz 20 dienām, pēc 20 dienām nāksies atmaksāt tos pašus 50 Ls. Kredīta summu un atmaksas termiņu varēsi izvēlēties pats (piemēram, 100 Ls uz 25 dienām). Ja nespēsi sms kredītu atmaksāt noteiktajā laikā, varēsi viegli pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. SMS kredītu iespējams pagarināt vienu vai vairākas reizes, līdz brīdim, kad varēsi atmaksāt sms kredītu. Piesakies jau Tagad un sms kredīts Tavā kontā nonāks pāris minūtēs!

Lai varētu saņemt sms kredītu nav nepieciešami dažādi dokumenti un galvotājs, bet mobilais tālrunis un konts, kādā no Latvijas bankām. SMS kredītu parasti var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 19 līdz 65 gadiem – šādu iespēju piedāvā SMScredit.

Kā saņemt sms kredītu

Lai saņemtu kredītu pāris minūšu laikā, iesniedzot pieteikumu īsziņas veidā, Jums jāreģistrējas smscredit mājas lapā Šeit. Kad tas ir izdarīts: Autorizējies SMScredit lietotāja profilā. Izvēlies aizdevuma summu un atmaksas termiņu, spied „Apstiprināt”.

SMS Kredīts ir moderns risinājums kreditēšanas tirgū. SMS kredīts ir kļuvis ļoti populārs, jo saņemt kredītu bankā kļūst arvien grūtāk, bet lai saņemtu SMS kredītu nav nepieciešama darba izziņa, ķīla vai galvotājs. Turklāt sms kredīts tiks pārskaitīts pāris minūšu laikā, kas to padara vēl pievilcīgāku.

SMS kredīts ir labs risinājums, kad aptrūkstas nauda vai nepieciešams segt steidzamus, neparedzētus izdevumus, bet līdz algai nav laika gaidīt. Tādos brīžos var palīdzēt sms kredīts.

SMS kredītu var saņemt Latvijas valsts iedzīvotāji, kuri ir vismaz 18 gadus veci un nav vecāki par 75 gadiem. Lai saņemtu sms kredītu Jums nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

AIZŅIEMIES ATBILDĪGI, IZVĒRTĒ SPĒJU ATMAKSĀT SMS KREDĪTU!

Ātrie kredīti no SMScredit

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 12:13 am

Ātrie kredīti noderēs steidzamu un neplānotu izdevumu segšanai. Ātrie kredīti no SMScredit ir ērti un izdevīgi īstermiņa aizdevumi bez ķīlas un bez galvojuma. SMScredit ir vienkāršs veids, kā saņemt ātru naudas aizdevumu internetā bez papildus dokumentiem pāris minūtēs.

Ātrie kredīti no SMScredit

SMS credit ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs un to pakalpojumus izmanto vairāk kā 100 000 klienti Latvijā, jo:

  •  Kredītu iespējams saņemt pāris minūšu laikā
  •  Daudz un dažādas akcijas, bonuslati
  •  Ātri, ērti un izdevīgi ātrie kredīti bez ķīlas un galvojuma
  •  Iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu
  •  Pirmais kredīts bez maksas

Smscredit ātrie kredīti palīdzēs situācijās, kad nepieciešami steidzami naudas līdzekļi. Pateicoties smscredit akcijām klients var samazināt atmaksas summu, tādējādi ļoti nepārmaksājot. Ja apstākļi neļauj ātro kredītu atmaksāt laikā, tad to iespējams viegli atlikt līdz pat 30 dienām. Kredīta atmaksu drīkst pagarināt tik reižu, cik tas ir nepieciešams. Galvenais, lai netiktu pārkāpti kredīta līguma nosacījumi.

Lai saņemtu ātro kredītu:

Reģistrējies! Reģistrācija ir vienkārša, tā aizņems tikai dažas minūtes. Tiklīdz būsi reģistrējies varēsi pieteikt ātro kredītu! SMScredit piedāvā aizņemties trīs vienkāršos veidos. Pieteikt aizņēmumu vari no sava SMScredit lietotāja profila, sūtot SMS vai piezvanot.

Ātrie kredīti parasti tiek pārskaitīti 10 – 20 minūšu laikā no pieteikuma brīža, kas ātros kredītus padara vēl pievilcīgākus. Lai aizņemtos, kādu no ātriem kredītiem nav nepieciešami papildus dokumenti, bet mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām uz kuru tiks pārskaitīts ātrais kredīts.

Ātrie kredīti tiek izsniegti visiem, kam ir vismaz 18, bet nav vecāki par 75 gadiem. Ātrie kredīti netiek izsniegti cilvēkiem, kuri ir parādnieku reģistros, kā arī tiem, kuri nav atmaksājuši iepriekšējo smscredit aizdevumu. Ātrie kredīti netiek izsniegti arī tiem, kuri reģistrējoties ir norādījuši kļūdainus datus.

Older Posts »

Powered by WordPress