Vakances Tavs mīļākais blogs

June 13, 2012

BMW 4-series Coupe

Filed under: Video — Tags: , , , , — Askolds @ 5:42 am

BMW 4-series Coupe spy video

Internets Ogrē

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 5:39 am

Ogre ir neliela Latvijas pilsēta Daugavas labajā krastā un atrodas 36 km no Rīgas, kur pieejams ātrākais interneta pieslēgums Latvijā. arī Ogrē ir pieejams ātrs un stabils internets. Ogres platība ir 13,6 km² un šeit dzīvo vairāk kā 26 000 iedzīvotāji, kuriem ir pieejams ātrs, stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums – Lattelecom internets.

Ogre ir viena no zaļākajām Latvijas pilsētām. Vairāk par pusi no pilsētas kopplatības klāj meži vai parki, nomales aizaugušas ar krūmiem un kokiem. Mazāk apdzīvotās vietās labs risinājums ir bezvadu internets.

Jau labu laiku Ogrē interneta pieslēgums ir kļuvis daudz ātrāks, jo tika palielināts interneta pieslēgums mājsaimniecībām. Tika palielināts ātrums interneta pieslēgumiem ar lejupielādes ātrumu 2 Mbit/s un 5 Mbit/s. Vietās, kur tehniskās iespējas to pieļauj, 2 Mbit/s ātrumu palielināja uz 4 Mbit/s, bet 5 Mbit/s interneta ātrumu palielināja uz 8 Mbit/s, kā rezultātā internets Ogrē un visā Latvijā kļuva ātrāks nemainot savu cenu.

Papildus tika ieviesti ekonomiskie risinājumi piemēram internets ekonomiskais vai internets ekonomiskais kopā ar TV. Šī interneta pieslēguma ātrums ir līdz 2Mbit/s, kas nav mazs interneta ātrums.

Tātad ja Tevi interesē ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Ogrē, izvēlies kādu no Lattelecom piedāvājumiem piemēram, Lattelecom internets 1,2 vai 3. Ja vēlies ietaupīt uz interneta pakalpojumiem, izvēlies internets ekonomiskais, kas ir gan stabils, gan kvalitatīvs interneta pieslēgums Ogrē un visā Latvijā.

Internets Liepājā

Labs un stabils interneta pieslēgums Liepājā ir Lattelecom mājas internets. Lattelecom Liepājā piedāvā dažādus interneta pieslēguma tarifus, kas Liepājniekiem ļauj izvēlēties interneta pieslēgumu savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Liepāja ir pilsēta Latvijā, Baltijas jūras piekrastē, starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru. Liepāja, pēc iedzīvotāju skaita, ar aptuveni 85 tūkstošiem iedzīvotāju, ir trešā lielākā pilsēta Latvijā un desmitā lielākā Baltijas valstīs. Līdz ar to interneta pieslēgums Liepājā ir gana ātrs un kvalitatīvs.

Liepājā dzīvo vairāk kā 40 000 latviešu, kuriem ir pieejams Lattelecom interneta pieslēgums. Liepājā dzīvo vairāk kā 20 000 krievi, kuri Liepājā labprāt izvēlas lietot Lattelecom interneta pieslēgumu, kā arī šeit dzīvo vairāk kā 7 000 citu tautību iedzīvotāji, kuriem ir pieejams gan interneta pieslēgums, gan virszemes TV jeb virszemes digitālā televīzija.

Kad pieslēgsi internetu Liepājā, varēsi izveidot arī Mājas WiFi – bezvadu interneta pieslēgumu savās mājās. Pakalpojums īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem. Šo interneta pieslēgumu varēsi lietot arī Liepājā vietās, kur pieejams WiFi piemēram, Atpūtas centros, kafejnīcās, sporta centros, viesnīcās, tirdzniecības centros, degvielas uzpildes stacijās un visur citur Liepājā, kur ir pieejams WiFi. Turklāt WiFi bezvadu internets Liepājā un visā Latvijā piedāvā piekļuvi vairāk, kā 450 vietās.

Tātad, ja tev svarīgs ātrs un stabils interneta pieslēgums Liepājā izvēlies, kādu no Lattelecom interneta piedāvājumiem.

Internets Kuldīgā

Interneta pieslēgums Kuldīgā un tās tuvumā! Kuldīga ir pilsēta Kurzemē pie Ventas rumbas. Tās platība 13 km² un vairāk kā 12 000 iedzīvotāji. Lattelecom Kuldīgā piedāvā gan DSL interneta pieslēgumus, gan bezvada interneta pieslēgumu.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus

Papildus Kuldīgā ir iespējams mobilais internets. Lattelecom piedāvā mobilo internetu ar lejupielādes ātrumu līdz 3,1 Mbit/s un augšupielādes ātrumu līdz 1,8 Mbit/s. Lattelecom mobilais internets ir pieejams lielākajā daļā Latvijas teritorijas un ir lieliska alternatīva iedzīvotājiem, kuriem līdz šim nav bijis iespējams pieslēgt platjoslas internetu, izmantojot kabeļus.

Ja Jums ir nepieciešams pieslēgt divus datorus, abonēšanas maksa no tā nemainās. Papildus saņemsi 2 dinamiskās IP adreses, kas nozīmē ka katram datoram būs savu IP adrese. Interneta pieslēgums Kuldīgā no Lattelecom ir pareiza izvēle. Lattelecom internets Kuldīgā ir stabils, ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums.

Powered by WordPress