Vakances Tavs mīļākais blogs

June 5, 2012

Kredīts bez procentiem un komisijas

Pirmais kredīts bez maksas ir tāds kredīts, kas ir pirmajā reizē ir bez maksas. Tas ir ātrais kredīts pāris minūtēs un parasti tikai pirmajā reizē jeb reizē, kad kredītņēmējs kredītu izmanto pirmo reizi pie attiecīgās kredīta kompānijas būs bez maksas. Tas nozīmē, ka jaunie klienti var saņemt ātro kredītu vairāk kā izdevīgi – bez procentiem.

Vispār pēc papīriem tāds kredīts nepastāv, bet jau tagad Latvijā un iespējams arī citur plašajā pasaulē tāds ir zināms. Latvijā pavisam noteikti pirmais kredīts bez maksas ir zināms un tas pat ir kļuvis gana populārs, lai par to izveidotu atsevišķu rakstu. Un tāpēc es arī izdomāju par to uzrakstīt. Vispār idejas autors pirmajam kredītam bez maksas man liekas ir SMScredit. SMScredit pavisam noteikti ir līderis Latvijas īstermiņa kredītu nozarē ar ciparu kuram blakus ir četras nulles. Uzņēmums ir jauns un tam varētu būt kādi 2 – 3 gadi, bet jau tagad tas ir tik pazīstams un tautā atzīts, ka to pakalpojumus ir izmantojuši vairāk kā 60 000 Latvijas iedzīvotāji. Kā jau labi zināms SMScredit īstermiņa kredītam vai piemēram pirmajam kredītam bez maksas iespējams pieteikties jebkurā nedēļas dienā, nosūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai nosūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila – internetā SMScredit mājas lapā. Kā arī nesen kaut ko dzirdēju, ka iespējams aizņemties pastā, kas ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuriem nav interneta pieslēgums vai arī ātro kredītu saņemt pastā ir daudz ērtāk nekā internetā.

Tātad tagad, kas ir ātrais kredīts bez maksas jeb pirmais kredīts bez maksas zināsi arī tu. Arī zināsi, kas ir pirmā bez maksas kredīta autors, bet ja SMScredit nav šī brīnišķīgā piedāvājuma autors, tad tas vismaz, kā pirmais startēja Latvijā un paziņoja, ka visiem jaunajiem klientiem pirmais aizdevums būs bez papildus procentiem un komisijas maksas, tātad bez maksas. Tas topošajiem klientiem ļautu saprast, ka šis kredīts ir ne tikai bez maksas, bet arī ātrs – kas var būt labāk par šo – par pirmo kredītu bez maksas. Un, kā jau tika minēts nav nepieciešami nekādi dokumenti, ķīlas un citi priekšmeti. Vajadzīgas tikai idejas, kur un kā iztērēt šo kredītu, ja tas ir nepieciešams, jo bezjēgā arī neiesaku ņemt. Tāpēc neiesaku, ka jau otrajā reizē, tas pārtaps par maksas kredītu, bet pirmajā reizē vienmēr būs bez maksas.

Aizņemies atbildīgi, jo pirmajā reizē pirmais kredīts ir bez maksas un tas ir tas pats ātrais kredīts, tikai pirmajā reizē tam nebūs nekādi procenti. Tas tik ieskaitīts pāris minūtēs un lai saņemtu pirmo kredītu bez maksas nav nepieciešama ārsta zīme.

Powered by WordPress