Vakances Tavs mīļākais blogs

June 26, 2012

Internets Saldū

Filed under: Raksti — Tags: — Askolds @ 12:53 pm

Vai tevi interesē ātrs un stabils interneta pieslēgums Saldū? Šajā rakstā var uzzināt, kur var iegādāties interneta pieslēgumu, kurš ir gan ātrs, gan kvalitatīvs! Saldus ir pilsēta Kurzemē ar 10,10 km² platību. Saldū dzīvo vairāk kā 12 000 iedzīvotāji. Apskatīsim, kāds ir labs interneta pieslēgums Saldū!

Lai internets Saldū būtu labs – tam jābūt ātram, kvalitatīvam un stabilam. Nevajadzētu aizmirst arī par klienta apkalpošanas servisu. Ja šīs galvenās iespējas interneta provaideris spēj piedāvāt, tad šis interneta pakalpojumu sniedzējs Saldū ir gana labs.

Latvijā lielākā interneta tirgus daļa gan privātpersonu, gan uzņēmumu segmentā ir Lattelecom, kas nodrošina internetu 42 % mājsaimniecību un 59% biznesa uzņēmumu. Tas nozīmē, ka Lattelecom internets Saldū un visā Latvijā sevi ir pierādījis un spēj piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus jeb šajā gadījumā kvalitatīvu, stabilu un ātru interneta pieslēgumu.

Internets Rēzeknē

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 12:51 pm

Šajā rakstā apskatīsim interneta pieslēgumus Rēzeknē un tās tuvumā. Interneta pieslēgums Rēzeknē ir gan ātrs, gan stabils, kā arī pieejami dažādi interneta pieslēguma veidi. Piemēram, ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums Rēzeknē, kura ātrums ir līdz pat 3,1Mbit/s.

Rēzekne ir septītā lielākā Latvijas pilsēta un tajā dzīvo vairāk kā 35 000 iedzīvotāji un Rēzeknes platība ir 17,48 km². Rēzekne var lepoties ar tādām rūpniecības nozarēm kā mašīnbūve un kokapstrāde, kā arī var lepoties ar kvalitatīvu interneta pieslēgumu.

Iedzīvotāji Rēzeknē un Latvijā kļuvuši daudz prasīgāki pret interneta pieslēguma ātrumu un kvalitāti. Mājās viņi vēlas paralēli lietot gan vairākus internetam pieslēgtus datorus, gan arī vairākus pie digitālās televīzijas pieslēgtos televizorus, kam ir nepieciešams liels pieslēguma ātrums. Labs risinājums interneta pieslēgumam Rēzeknē ir izvēlēties, kādu no Lattelecom komplektiem. Papildus interneta pieslēgumam Lattelecom piedāvā 2 IP adreses, kas ir brīnišķīgs risinājums, ja klients vēlas pieslēgt divus datorus vienam interneta pieslēgumam.

Interneta pieslēgums Rēzeknē no Lattelecom ir lielisks risinājums. Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus.

Lattelecom internets Rēzeknē – Stabils, ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums.

Ventspils

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 12:50 pm

Ventspils ir ostas pilsēta Latvijas ziemeļrietumos, Baltijas jūras krastā. Ventspilī ir pieejams ātrs, stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums. Pieejami dažādi interneta pieslēguma veidi, kas ļauj klientam izvēlēties sev piemērotāko.

Stabils interneta pieslēgums Ventspilī – Lattelecom internets. Ātrs interneta pieslēgums Ventspilī – Lattelecom internets 3. Kvalitatīvs interneta pieslēgums Ventspilī – Lattelecom interneta pieslēgumi.

Lattelecom arī kopš 2009. gada janvāra Ventspilī piedāvā mobilo internetu ar lejupielādes ātrumu līdz 3,1 Mbit/s un augšupielādes ātrumu līdz 1,8 Mbit/s. Mobilais internets Ventspilī ir lieliska alternatīva iedzīvotājiem, kuriem līdz šim nav bijis iespējams pieslēgt platjoslas internetu, izmantojot kabeļus. Bezvadu tehnoloģijas ļauj pasaules tīmeklim pieslēgties tiem Ventspils iedzīvotājiem, kas dzīvo mazapdzīvotās vietās vai arī atrodas kustībā un grib lietot internetu ne tikai mājās.

Lattelecom arī Ventspilī piedāvā tādus papildpakalpojumus, kā televīziju Jūsu datora ekrānā. Būdams Lattelecom interneta klients, savas iemīļotās TV pārraides Tu vari skatīties tieši internetā.

Pateicoties ostas infrastruktūrai, Ventspils mūsdienās ir viena no turīgākajām pilsētām Latvijā, kā arī pilsēta ar ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu.

Ventspils platība ir 55,4 km² un Ventspilī dzīvo vairāk kā 43 000 iedzīvotāju, kuriem ir pieejam stabils interneta pieslēgums. Lattelecom internets Ventspilī piedāvā vairākus interneta tarifu plānus, kas atšķiras gan ātruma, gan cenas ziņā.

June 13, 2012

BMW 4-series Coupe

Filed under: Video — Tags: , , , , — Askolds @ 5:42 am

BMW 4-series Coupe spy video

Internets Ogrē

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 5:39 am

Ogre ir neliela Latvijas pilsēta Daugavas labajā krastā un atrodas 36 km no Rīgas, kur pieejams ātrākais interneta pieslēgums Latvijā. arī Ogrē ir pieejams ātrs un stabils internets. Ogres platība ir 13,6 km² un šeit dzīvo vairāk kā 26 000 iedzīvotāji, kuriem ir pieejams ātrs, stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums – Lattelecom internets.

Ogre ir viena no zaļākajām Latvijas pilsētām. Vairāk par pusi no pilsētas kopplatības klāj meži vai parki, nomales aizaugušas ar krūmiem un kokiem. Mazāk apdzīvotās vietās labs risinājums ir bezvadu internets.

Jau labu laiku Ogrē interneta pieslēgums ir kļuvis daudz ātrāks, jo tika palielināts interneta pieslēgums mājsaimniecībām. Tika palielināts ātrums interneta pieslēgumiem ar lejupielādes ātrumu 2 Mbit/s un 5 Mbit/s. Vietās, kur tehniskās iespējas to pieļauj, 2 Mbit/s ātrumu palielināja uz 4 Mbit/s, bet 5 Mbit/s interneta ātrumu palielināja uz 8 Mbit/s, kā rezultātā internets Ogrē un visā Latvijā kļuva ātrāks nemainot savu cenu.

Papildus tika ieviesti ekonomiskie risinājumi piemēram internets ekonomiskais vai internets ekonomiskais kopā ar TV. Šī interneta pieslēguma ātrums ir līdz 2Mbit/s, kas nav mazs interneta ātrums.

Tātad ja Tevi interesē ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Ogrē, izvēlies kādu no Lattelecom piedāvājumiem piemēram, Lattelecom internets 1,2 vai 3. Ja vēlies ietaupīt uz interneta pakalpojumiem, izvēlies internets ekonomiskais, kas ir gan stabils, gan kvalitatīvs interneta pieslēgums Ogrē un visā Latvijā.

Older Posts »

Powered by WordPress