Vakances Tavs mīļākais blogs

May 4, 2012

Kredīts no 19 gadiem

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 7:34 am

SMS kredīts no 19 gadiem jeb SMS kredīts no 19 līdz 70 gadiem dod lielisku iespēju saņemt ātru naudu bez liekām problēmām.

Ātrais kredīts ātri un bez problēmām palīdzēs segt steidzamus un neplānotus izdevumus. Pirmais ātrais kredīts bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies! Aizņemoties SMS kredītu no 19 gadiem Ls 90 uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatmaksā Ls 90, jo pirmais kredīts neprasa ne procentu, ne komisiju.

Ja nevarēsi kredītu nomaksāt noteiktajā laikā – viegli atliec kredīta atmaksu līdz pat 30 dienām. Ja 30 dienas ir par daudz, tad atliec uz 7 vai 14 dienām. Šie ir trīs piedāvātie termiņi uz kuriem var atlikt kredīta atmaksu.

SMS kredīts no 19 gadiem ir ātrs un izdevīgs kredīts internetā bez liekām prasībām. Aizņemies atbildīgi, ātri, izdevīgi un ātri.

Kredīti bez maksas

Filed under: Kredīti,Video — Tags: , — Askolds @ 7:32 am

Pirmais kredīts bez maksas, jo aizņemoties pirmajā reizē nāksies atdod tikai tādu summu, kāda tika izsniegta. Pirmajā reizē iespējams saņemt līdz pat 100 Ls.

Kredīts bez maksas – video

Tagad, kad zini, ka tas nav reklāmas triks – Vari aizņemties no aizdevēja, lai saņemtu pirmo kredītu bez maksas, kas palīdzēs brīžos, kad nepieciešami papildus līdzekļi. Tas viss bez procentiem, bez ķīlas un bez galvotāja.

May 2, 2012

Kanālu meklēšana

Filed under: TV — Tags: , , — Askolds @ 10:15 am

Lattelecom Virszemes televīzijas kanālu meklēšanas demonstrācija izmantojot ārējo dekoderi TV Star T6 SD CX. Ja Tev ir radušies jautājumi par kanālu meklēšanu, skaties šo video pamācību! Šeit citas TV pamācības priekš virszemes TV.

Komplektācija un saslēgšana

Filed under: TV — Tags: , , — Askolds @ 10:11 am

Lattelecom Virszemes TV komplektācija un saslēgšana ar Televizoru. Īss ieskats nepieciešamajā aprīkojumā, kas būtu nepieciešamas Virszemes televīzijai, kā arī virszemes televīzijas saslēgšanas instrukcija.

Powered by WordPress