Vakances Tavs mīļākais blogs

April 28, 2012

TOP

Filed under: Kredīti,Raksti — Tags: , , — Askolds @ 1:15 pm

Šajā rakstā nebūs par top veikalu tīklu, bet par top ātro kredītu Latvijā, kurš arī ir ticis pie top iesaukas – top ātrais kredīts. TOP – (t) taupība, (o) – organizācijas, (p) – palīdzība. Top kredīts arī to nozīmē, jo tas ir ātrais kredīts izdevīgāk.

Top kredīta veidi no Latvijas aizdevējiem

Par top kredītu tiek saukts ātrais kredīts (ātrā kredīta veids), kas spēj piedāvāt neticami izdevīgus piedāvājumus. Latvijā ir tādi top kredīti: ātrais kredīts no 18 gadiem, ātrais kredīts bez maksas, kredīts bez ķīlas, kredīts bez galvojuma, ātrais kredīts bez darba vietas, ātrais kredīts bez ienākumiem, ātrais kredīts bez izziņām no darba vietas, ātrais kredīts bez procentiem un citas akcijas – dāvanas jaunajiem un esošajiem klientiem, akcijas un citi izdevīgi piedāvājumi – iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu, iespēja paņemt papildus naudu jau pie esošā kredīta un viss pārējais, kas varētu būt interesants ne tikai aizdevējiem, bet arī aizņēmējiem.

Pirmais kredīts bez maksas

Šis pavisam noteikti ir top kredīts Latvijā. Kas var būt izdevīgāks par pirmo kredītu bez maksas. Jūs varat saņemt naudu dažu minūšu laikā bez papildus prasībām (ķīlas, galvojums, darbs, izziņas u.c.). Galvenais ir tas, ka atmaksas brīdī aizdevējam nav jāpiemaksā papildus naudas summa par kredītu, jo jāatdod tikai tik, cik paņēmāt. 100 aizņēmāties, 100 atmaksājiet, jo kredīts ir bez procentiem un komisijas maksas.

Ja Jūs aizņematies ātro kredītu, top kredītu jeb vienu no īstermiņa kredīta veidiem, jums jāizvērtē savas iespējas naudu atmaksāt, jo nav svarīgi vai tas ir top kredīts, vai tas ir parasts ātrais kredīts – tās ir saistības, kas jāpilda apzinīgi!

Powered by WordPress