Vakances Tavs mīļākais blogs

April 28, 2012

TOP

Filed under: Kredīti,Raksti — Tags: , , — Askolds @ 1:15 pm

Šajā rakstā nebūs par top veikalu tīklu, bet par top ātro kredītu Latvijā, kurš arī ir ticis pie top iesaukas – top ātrais kredīts. TOP – (t) taupība, (o) – organizācijas, (p) – palīdzība. Top kredīts arī to nozīmē, jo tas ir ātrais kredīts izdevīgāk.

Top kredīta veidi no Latvijas aizdevējiem

Par top kredītu tiek saukts ātrais kredīts (ātrā kredīta veids), kas spēj piedāvāt neticami izdevīgus piedāvājumus. Latvijā ir tādi top kredīti: ātrais kredīts no 18 gadiem, ātrais kredīts bez maksas, kredīts bez ķīlas, kredīts bez galvojuma, ātrais kredīts bez darba vietas, ātrais kredīts bez ienākumiem, ātrais kredīts bez izziņām no darba vietas, ātrais kredīts bez procentiem un citas akcijas – dāvanas jaunajiem un esošajiem klientiem, akcijas un citi izdevīgi piedāvājumi – iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu, iespēja paņemt papildus naudu jau pie esošā kredīta un viss pārējais, kas varētu būt interesants ne tikai aizdevējiem, bet arī aizņēmējiem.

Pirmais kredīts bez maksas

Šis pavisam noteikti ir top kredīts Latvijā. Kas var būt izdevīgāks par pirmo kredītu bez maksas. Jūs varat saņemt naudu dažu minūšu laikā bez papildus prasībām (ķīlas, galvojums, darbs, izziņas u.c.). Galvenais ir tas, ka atmaksas brīdī aizdevējam nav jāpiemaksā papildus naudas summa par kredītu, jo jāatdod tikai tik, cik paņēmāt. 100 aizņēmāties, 100 atmaksājiet, jo kredīts ir bez procentiem un komisijas maksas.

Ja Jūs aizņematies ātro kredītu, top kredītu jeb vienu no īstermiņa kredīta veidiem, jums jāizvērtē savas iespējas naudu atmaksāt, jo nav svarīgi vai tas ir top kredīts, vai tas ir parasts ātrais kredīts – tās ir saistības, kas jāpilda apzinīgi!

April 2, 2012

Ātrie kredīti Latvijas iedzīvotājiem

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 6:43 am

Ātrie kredīti ir piemēroti Latvijas iedzīvotājiem, kas ir atbildīgi un spēj aizņemties atbildīgi. Ātrie kredīti internetā ir bez ķīlas un galvojuma, kā arī pirmais kredīts bez maksas. Ātrie kredīti ir ātri un izdevīgi kredīti internetā, kurus var saņemt pāris minūšu laikā savā bankas kontā.

Kam ir domāti ātrie kredīti

Tie ir domāti Latvijas iedzīvotājiem, kuri spēj izvērtēt savas spējas atmaksāt kredītus noteiktajā līguma laikā. Tie ir domāti Latvijas iedzīvotājiem, kuri spēj izvērtēt savas spējas pagarināt kredītu pirms tie ir saņēmuši rēķinu par kredītu. Katram pašam ir labāk zināms, kad aizņemties kredītu un kad labāk iztikt bez kredīta internetā bez maksas.

Ātrie kredīti būs piemēroti, ja jāveic kāds neplānots, bet ļoti, ļoti izdevīgs pirkums, kurš ir spēkā tieši šobrīd, bet pēc pāris dienām vai pēc ilgāka laika vairs nebūs spēkā. Tas var būt sezonas atlaides vai citas akcijas, kas dod iespēju iepirkties izdevīgāk nekā pirms akcijas, sezonas atlaidēm. Izdevīgi iepirkties ir tāpat, kā saņemt kredītu no SMScredit, jo tie ir izdevīgi kredīti internetā bez ķīlas un galvojuma. Pirmais kredīts bez maksas. Veikalā atlaides, bet dotajā brīdī nav naudas? Noteikti Jums palīdzēs SMScredit ātrais kredīts internetā. Galvenais ir aizņemties atbildīgi un pirms aizņemšanās izvērtēt savas spējas atmaksāt kredītu internetā.

Ātrie kredīti būs piemēroti, ja vēlies vienkārši aiziet atpūsties, bet nav tik daudz naudas vai arī nevēlies tērēt savus iekrājumus. Kāpēc netērēt iekrājumus, bet aizņemties no SMScredit? Pavisam vienkārši, jo pirmais kredīts ir bez maksas. SMS redit priekšrocība ir tā, ka klients var izvēlēties tikai tādu summu, kāda viņam ir nepieciešama. Arī atmaksas termiņu klients var izvēlēties pats, kas maksimāli var būt līdz 30 dienām, bet nepieciešamības gadījumā tuvojoties kredīta atmaksas termiņa beigām Tu varēsi pagarināt kredīta atmaksas termiņu vēl par 30 dienām. Tas nozīmē, ja plāno doties uz kino, klubu vai restorānu, bet nevēlies tērēt iekrājumus, tad aizņemies pirmo kredītu bez maksas, bez procentiem un komisijas maksām, lai atmaksātu algas dienā, bet ne no saviem iekrājumiem.

Silikona krūtis

Filed under: Video — Tags: , , , — Askolds @ 6:40 am


Sieviešu atrunas, kāpēc nav piesprādzējušās – silikona krūtis, problēmas ar vēderu, stāvoklī un tā tālāk.

Identifikācijas kartes

Filed under: Video — Tags: , — Askolds @ 6:34 am


Latvijā sāk darboties identifikācijas kartes. Tas ir personu apliecinošs dokuments. Šādas kartes jau pastāv Lietuvā un Igaunijā. Vairāk par kartēm – video.

Powered by WordPress