Vakances Tavs mīļākais blogs

March 13, 2012

Symbian OS

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 5:35 pm


Mobilo telefonu operētājsistēma – Symbian OS. Nākotnes Parks video apskats – Symbian OS jaunākā versija Nokia Belle.

Kredīti (reklāma)

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:39 pm

Ja ir naudas problēmas, tad papildini savu bankas kontu ar ātrā kredīta palīdzību dažu minūšu laikā. Tas ir ātri, ērti un izdevīgi, jo pirmais ātrais kredīts internetā ir bez maksas. Ja Tev ir svarīgi aizņemties ātri un izdevīgi, tad spied šeit un piesaki izdevīgu ātro kredītu līdz 150 Ls bez maksas.

Ātrai kredīts līdz 300 Ls

Ātrais kredīts internetā sākot no 1 lata līdz pat 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām ir viens labs un ātrs īstermiņa palīgs. Pats labākais ir tas, ka pirmajā reizē kredīts tiek izsniegts par baltu velti. Atmaksā tik, cik aizņēmies – to arī nozīmē šis ļoti, ļoti izdevīgais pirmais kredīts par velti un bez ķīlas. Tev nebūs jāuztraucas par procentiem un komisijas maksu, kas prasti attur cilvēkus aizņemties. Kā jau var noprast, tas pirmais kredīts no uzticama aizdevēja būs bez komisijas maksas. Ja runa ir par procentiem, tad pirmais ātrais kredīts ir 0% likmi.

Pirmais ātrais kredīts bez maksas

To var nosaukt arī par akciju, kas turpinās jau vairākus gadus: jaunajiem klientiem 1. kredīts bez maksas. Izdevumi, kas saistīti ar pirmo ātro kredītu būs tikai reģistrācijas maksa: 0.01 Ls. Kredīta termiņi: no 1 līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt vēl par 7 līdz 30 dienām. Kredīta summas, kurām Jūs varat pieteikties: no 1 līdz 150 Ls jau pirmajā reizē, no 1 līdz 200 Ls otrajā reizē, no 1 līdz 250 Ls trešajā reizē, no 1 līdz 300 Ls trešajā reizē.

Kredītu uzņēmumi

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:35 pm

Jau nesen rakstīju par kredīta kompānijām un tieši Latvijas kredītu kompānijām, kuras piedāvā ātros kredītus internetā bez ķīlas un pāris minūtēs. Šīs kompānijas ir tika daudz, ka vienā rakstā visas nav iespējams uzskaitīt. Šis ir turpinājums pirmajam rakstam par kredīta kompānijām Latvijā, kuras nodarbojas ar īstermiņa kredītu izsniegšanu.

Šajā reizē apskatīsim trīs ātro kredītu izsniedzējus, kuri nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas, kā to dara smscredit. Šie visi ir pajauni uzņēmumi un tāpēc laikam pagaidām šis pirmais bezmaksas aizdevums netiek piedāvāts. Apsveicami ir tas, ka tiek piedāvāts pakalpojums kredīta pagarināšana. Par šo lielisko papildpakalpojumu stāstīju jau iepriekšējos rakstos. Tas ir ideāls papildpakalpojums! Un, ja uzņēmumi, kuri nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu nepiedāvā šādu pakalpojumi, tad viņi daudz un dikti zaudē, jo kredīta atlikšana varētu būt viens no top kritērijiem, kāpēc klients izvēlas aizņemties no B kreditora, nevis A, kurš nepiedāvā šādu papildpakalpojumu.

Pirmais no uzņēmumiem ir Kredit sms, kas piedāvā īstermiņa aizdevumus no 30 līdz 200 latiem ar termiņu līdz 30 dienām, kā jau parasti tas notiekas. Kredit sms piedāvā pagarināt atmaksas termiņu uz 30 dienām, kā arī aizdevuma izsniegšana notiek dažu minūšu laikā un nav nepieciešami lieki papīri un ārsta izraksti un pieraksti. Diemžēl pagaidām un jau ilgu laiku Kredit sms īstermiņa aizdevumus neizsniedz vismaz tā ir rakstīts viņu mājas lapā lieliem sarkaniem burtiem. Pēc tam seko kreditijums, kas arī nodarbojas ar īstermiņu kredītu izsniegšanu, bet lai saņemtu aizdevumu ir jābūt strādājošai fiziskai personai un vismaz 21 gadus vecam. Parasti tiek prasīti 20 gadi, bet šajā gadījumā būs jābūt vismaz 21 gadus vecam Latvijas republikas pilsonim un ar tīru kredītu vēsturi jeb nevar būt kavēti kredīta maksājumi. Un kā trešais un pēdējais ir Crediton kredīts ātrais. Arī Crediton piedāvā aizdevuma termiņa pagarināšanu, lai klients situācījā, kad nespēj atmaksāt aizdevumu varētu to viegli un bez problēmām atlikt vēl uz 7, 14 vai 28 dienām. Kreditijums gadījumā bija un ir iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14, 21 un 28 dienām.

Aizņemies atbildīgi un aizņemies no uzņēmuma, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas, jo tas ir tik izdevīgi, ka izdevīgāk vairs nevar, jo viss notiekas bez maksas. Nevajadzētu aizmirst par konta aktivizācija, kas izmaksās 1 santīmu. Tas vajadzīgs, lai aizdevēji varētu pārbaudīt Jūsu bankas kontu. Iespējams, ja varētu pārskaitīt mazāku summu, tad kredītu kompānijas piedāvātu vēl mazāku summu par konta aktivizēšanu jeb pārbaudi.

Powered by WordPress