Vakances Tavs mīļākais blogs

March 3, 2012

Par internetu

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 12:40 am

Ja tavās mājās vēl nav internets (precīzāk nav Lattelecom interneta pieslēgums un tevi interesē ātrs un kvalitatīvs internets), tad Tu vari ietaupīt piesakot kvalitatīvu pakalpojumu!

Interneta un interaktīvās TV pieslēgšana


Ja interneta ierīkošanu veici pats, bet internets nedarbojas.

  • Uzstādi datorā programmu idiagnostika, kas palīdzēs konstatēt un novērst problēmu,
  • Pārbaudi, vai modema DSL ligzdai ir pieslēgts kabelis un vai kabeļa otrs gals ir pievienots sadalītājam,
  • Pārliecinies, vai sadalītājs ir pievienots tālruņa līnijai un modems – pieslēgts datoram,
  • Ja traucējumu neizdodas novērst, aicinām zvanīt pa Lattelecom klientu apkalpošanas tālruni 177.

Ātrais kredīts internetā

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 12:38 am

Ātrais kredīts internetā bez maksas nodrošinās klientiem iespēju saņemt aizdevumu līdz 200 latu, kas paredzēti personīgā patēriņa finansēšanai, piemēram, mājokļa remontam, ceļojumam, mēbeļu iegādei un citiem mērķiem.

Kredīts internetā bez maksas ļauj aizņemties kredītu bez komisijas un procentiem. Piesaki kredītu internetā un jau pavisam drīz saņem savā bankas kontā.

Jau sen ir kļuvusi populāra ātro kredītu pieteikšana internetā, jo tas ļauj ieekonomēt gan laiku, gan naudu. Zināms, ka aizņemoties no tāda uzticama aizdevēja, kā SMScredit – pirmais ātrais kredīts ir bez maksas. To var pieteikt pavisam vienkārši ar interneta palīdzību. Paies tikai pāris minūtes un ātrā kredīta pieteikums būs iesniegts. Jums tikai atliks sagaidīt naudu, kura tiks pārskaitīta uz bankas kontu, kurš tika norādīts reģistrācijas brīdī.

Aizņemies atbildīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt naudu.

Internets

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 12:34 am

Internets ir kļuvis par būtisku Tavas dzīves sastāvdaļu, jo mājas mūsdienās vairs nenozīmē atrautību no ārpasaules. Būdams mājās, Tu vienlaikus vari būt visur: bankā un bibliotēkā, veikalā un kinozālē, rakstīt vēstules un klausīties radio…

Vēlies arī savās mājās ierīkot internetu, bet nezini ar ko sākt un kādu interneta pieslēguma veidu izvēlēties? Izvēlies vienu no sev interesējošiem interneta pieslēguma veidiem vai ja pieejams – optiskais internets.

Kā uzzināt vai pakalpojums man ir pieejams? Pārbaudi pakalpojuma pieejamību šeit un aizpildi pieteikuma formu internetam, kuru izvēlējies.

Piesaki pakalpojumu internetā un saņem atlaidi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums neattiecās uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārrejas no viena Lattelecom interneta pieslēguma veida uz citu.

Interneta Ierīkošana: Internetu vari ierīkot pats, izmantojot Interneta pieslēgšanas paku vai to izdarīs Lattelecom darbinieks, paveicot visus nepieciešamos kabeļu instalācijas darbus.

Ballīte

Filed under: Notikumi — Tags: , , , — Askolds @ 12:10 am

Nedēļas karstākā ballīte! Kanāla 2 ballīte ar enerģijas dzērienu Shark. Tu vari kļūt par zvēru!

Powered by WordPress