Vakances Tavs mīļākais blogs

March 14, 2012

Digitālā televīzija

Filed under: TV — Tags: , , — Askolds @ 7:20 am

Virszemes digitālā TV ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē, bet interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte.

Digitālās televīzijas ieguvumi pār analogo televīziju ir skaidri redzami, jo Lattelecom piedāvātā digitālā televīzija, ir augstas kvalitātes, ar kaudzi dažādu jaunievedumu, un pavisam noteikti ir labāka par analogo TV – pie tam, tā ir vienīgā iespēja redzēt televīziju vietās, līdz kurām kādu iemeslu dēļ apraides signāls nenonāk.

Interaktīvā televīzija

Lattelecom digitālo televīzija piedāvā funkcijām bagātāko televīziju visā Latvijā. Tās lielākais pluss ir skatīties raidījumus gandrīz kā video failus – ja kādu raidījumu nokavē, tad to var viegli pārtīt uz sākumu, kā arī funkcijas, kā karaoke un filmu noma – šīs funkcijas arī ir tās, kuras piekabina ‘interaktīvā’ pie ‘televīzija’.

Lattelecom interaktīvās TV pamatpakā ir iekļauti daudz populāri kanāli un ir pieejamas papildus kanālu pakas. Virszemes TV ir iekļauti TV kanāli gan bērniem, gan pieaugušajiem. Prasīgākiem skatītājiem noteikti jāizvēlas virszemes televīzijas pamata paka, kurā ir daudz lielāks kanālu piedāvājums. Šobrīd Virszemes TV redzami populāri kanāli – Ekonomiskā paka piedāvā skatīties bezmaksas kanālus un lieliskus maksas kanālus, bet Pamata pakā līdztekus bezmaksas kanāliem skatāmi arī citi populāri maksas kanāli. Pēc analogās apraides pilnīgas izslēgšanas visā valstī, atbrīvosies radiofrekvences un kopējo kanālu skaitu Virszemes TV varēs palielināt vēl un vēl. Lattelecom virszemes TV un interaktīvās TV piedāvājumā ir paši populārākie un skatītākie TV kanāli.

Abas televīzijas ir vienkārši pieslēgt, bet ja nepieciešams to var ierīkot meistars.

Interaktīvo televīziju sauc par interaktīvo televīziju tieši tādēļ, ka tā ir interaktīva – lietotājam ir lielas iespējas šo to pielāgot, skatīties raidījumus, kuri neiet, un lielā mērā ietekmēt programmu un kanālus pēc saviem ieskatiem.

March 13, 2012

Symbian OS

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 5:35 pm


Mobilo telefonu operētājsistēma – Symbian OS. Nākotnes Parks video apskats – Symbian OS jaunākā versija Nokia Belle.

Kredīti (reklāma)

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:39 pm

Ja ir naudas problēmas, tad papildini savu bankas kontu ar ātrā kredīta palīdzību dažu minūšu laikā. Tas ir ātri, ērti un izdevīgi, jo pirmais ātrais kredīts internetā ir bez maksas. Ja Tev ir svarīgi aizņemties ātri un izdevīgi, tad spied šeit un piesaki izdevīgu ātro kredītu līdz 150 Ls bez maksas.

Ātrai kredīts līdz 300 Ls

Ātrais kredīts internetā sākot no 1 lata līdz pat 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām ir viens labs un ātrs īstermiņa palīgs. Pats labākais ir tas, ka pirmajā reizē kredīts tiek izsniegts par baltu velti. Atmaksā tik, cik aizņēmies – to arī nozīmē šis ļoti, ļoti izdevīgais pirmais kredīts par velti un bez ķīlas. Tev nebūs jāuztraucas par procentiem un komisijas maksu, kas prasti attur cilvēkus aizņemties. Kā jau var noprast, tas pirmais kredīts no uzticama aizdevēja būs bez komisijas maksas. Ja runa ir par procentiem, tad pirmais ātrais kredīts ir 0% likmi.

Pirmais ātrais kredīts bez maksas

To var nosaukt arī par akciju, kas turpinās jau vairākus gadus: jaunajiem klientiem 1. kredīts bez maksas. Izdevumi, kas saistīti ar pirmo ātro kredītu būs tikai reģistrācijas maksa: 0.01 Ls. Kredīta termiņi: no 1 līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt vēl par 7 līdz 30 dienām. Kredīta summas, kurām Jūs varat pieteikties: no 1 līdz 150 Ls jau pirmajā reizē, no 1 līdz 200 Ls otrajā reizē, no 1 līdz 250 Ls trešajā reizē, no 1 līdz 300 Ls trešajā reizē.

Kredītu uzņēmumi

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:35 pm

Jau nesen rakstīju par kredīta kompānijām un tieši Latvijas kredītu kompānijām, kuras piedāvā ātros kredītus internetā bez ķīlas un pāris minūtēs. Šīs kompānijas ir tika daudz, ka vienā rakstā visas nav iespējams uzskaitīt. Šis ir turpinājums pirmajam rakstam par kredīta kompānijām Latvijā, kuras nodarbojas ar īstermiņa kredītu izsniegšanu.

Šajā reizē apskatīsim trīs ātro kredītu izsniedzējus, kuri nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas, kā to dara smscredit. Šie visi ir pajauni uzņēmumi un tāpēc laikam pagaidām šis pirmais bezmaksas aizdevums netiek piedāvāts. Apsveicami ir tas, ka tiek piedāvāts pakalpojums kredīta pagarināšana. Par šo lielisko papildpakalpojumu stāstīju jau iepriekšējos rakstos. Tas ir ideāls papildpakalpojums! Un, ja uzņēmumi, kuri nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu nepiedāvā šādu pakalpojumi, tad viņi daudz un dikti zaudē, jo kredīta atlikšana varētu būt viens no top kritērijiem, kāpēc klients izvēlas aizņemties no B kreditora, nevis A, kurš nepiedāvā šādu papildpakalpojumu.

Pirmais no uzņēmumiem ir Kredit sms, kas piedāvā īstermiņa aizdevumus no 30 līdz 200 latiem ar termiņu līdz 30 dienām, kā jau parasti tas notiekas. Kredit sms piedāvā pagarināt atmaksas termiņu uz 30 dienām, kā arī aizdevuma izsniegšana notiek dažu minūšu laikā un nav nepieciešami lieki papīri un ārsta izraksti un pieraksti. Diemžēl pagaidām un jau ilgu laiku Kredit sms īstermiņa aizdevumus neizsniedz vismaz tā ir rakstīts viņu mājas lapā lieliem sarkaniem burtiem. Pēc tam seko kreditijums, kas arī nodarbojas ar īstermiņu kredītu izsniegšanu, bet lai saņemtu aizdevumu ir jābūt strādājošai fiziskai personai un vismaz 21 gadus vecam. Parasti tiek prasīti 20 gadi, bet šajā gadījumā būs jābūt vismaz 21 gadus vecam Latvijas republikas pilsonim un ar tīru kredītu vēsturi jeb nevar būt kavēti kredīta maksājumi. Un kā trešais un pēdējais ir Crediton kredīts ātrais. Arī Crediton piedāvā aizdevuma termiņa pagarināšanu, lai klients situācījā, kad nespēj atmaksāt aizdevumu varētu to viegli un bez problēmām atlikt vēl uz 7, 14 vai 28 dienām. Kreditijums gadījumā bija un ir iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14, 21 un 28 dienām.

Aizņemies atbildīgi un aizņemies no uzņēmuma, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas, jo tas ir tik izdevīgi, ka izdevīgāk vairs nevar, jo viss notiekas bez maksas. Nevajadzētu aizmirst par konta aktivizācija, kas izmaksās 1 santīmu. Tas vajadzīgs, lai aizdevēji varētu pārbaudīt Jūsu bankas kontu. Iespējams, ja varētu pārskaitīt mazāku summu, tad kredītu kompānijas piedāvātu vēl mazāku summu par konta aktivizēšanu jeb pārbaudi.

March 10, 2012

Latvijas Facebook lapa

Filed under: Video — Tags: , , — Askolds @ 12:10 am

Video: Atklāj Latvijas “Facebook” lapu “If you like Latvia, Latvia likes you”. Ja Tev patīk Latvija, tad seko Latvijas Facebook lapai, jo viss negrozās tikai ap draugiem elve.

Older Posts »

Powered by WordPress