Vakances Tavs mīļākais blogs

February 27, 2012

Referendums

Filed under: Notikumi — Tags: — Askolds @ 2:49 pm

EDART.TV – Referendums.

February 23, 2012

Aiztur vadītāju alkohola reibumā

Filed under: Notikumi — Tags: , — Askolds @ 8:43 am


RPP aiztur vadītāju alkohola reibumā

HP Probook 4530S

Filed under: Tehnoloģijas — Tags: , — Askolds @ 8:41 am

HP Probook 4530S klēpjdatora video apskats no BOOT. Šis dators ir nopērkams par lielisku cenu! M79 datortehnikas interneta veikals šo datoru piedāvā par nieka Ls 369.

Ātrais kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 8:34 am

Ātrais kredīts ar interneta starpniecību jau pēc neilga laika nonāks Jūsu bankas kontā. Nepieciešams izdarīt tikai pāris soļus, lai tiktu pie ātra kredīta internetā bez ķīlas. Izskatās, ka šis ātrais kredīts ir izdevīgākais kredīts.

Izdevīgāk vairs nevar būt, jo pirmais kredīts ir bez maksas

Katru dienu cilvēki no visas Latvijas aizņemas ātro kredītu no SMScredit uzņēmuma, jo pirmais kredīts tiek piedāvāts bez maksas. Arī kredīta izskatīšana un kredīta pārskaitīšana uz Jūsu kontu ir bez maksas. Izpildi trīs vienkāršus soļus jau tagad un tiec pie pirmā kredīta bez maksas. Arī pirmais kredīts bez maksas ir ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma, kuru var saņemt desmit līdz divdesmit minūšu laikā.

Par ātro kredītu bez maksas

Nav vajadzīgi papildus papīri, lai pieteiktos kredītam, jo tas ir ātrais kredīts internetā bez ķīlas. Tev jābūt vecumā no 19 līdz 70 gadiem ar nebojātu kredīta vēsturi. Tu saņemsi kredītu bez procentiem – vajadzēs atmaksāt tikai tādu naudas summu, kāda tiks paņemta. Papildus saņemsi profesionālu apkalpošanu bez maksas. Tas ir droši, ātri un vairāk kā izdevīgi. Katrs klients, kurš nepārkāpj līguma nosacījumus nepieciešamības gadījumā var pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Pirms piesakies kredītam, izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu internetā bez ķīlas un pirmajā reizē bez maksas. Aizņemies atbildīgi un aizņemies izdevīgāk pie SMScredit – Jaunajiem klientiem kredīts bez maksas.

February 22, 2012

Baltcom TV jaunumi

Filed under: TV — Tags: , — Askolds @ 12:13 pm

Baltcom TV jaunumi iekš Baltcom piedāvātajiem TV kanāliem!

Older Posts »

Powered by WordPress