Vakances Tavs mīļākais blogs

January 18, 2010

Nākotnes Vakances

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 3:23 pm

Intresanti ir lasīt par tā saucamjām nākotnes vakncēm. Vairāk vai mazāk tās protmas ir prognozes. Šajā gadījumā tās ir publicējusi britu valdība.

Nākotnes pieprasītākās vakances

Britu valdība ir publicējusi ziņojumu, kurā nosauktas profesijas jeb vakances, kuras kļūs pieprasītas nākamajā desmitgadē. Viena no pieprasītākajām vakancēm nākotnē būs mākslīgo ķermeņa daļu ražotāji. Otrajā vietā britu valdība ierindojusi nano-mediķus, kā top 2 vakanci nākotnē. Un visbeidzot  trešajā vietā ir iekļuvusi vakance – fermeri, kuri specializēsies ģenētiski modificēto augu un dzīvnieku audzēšanā.

Sarakstā tika iekļautas vakances – vertikālie fermeri, kuri nodarbosies ar saimniekošanu debesskrāpjos, kur būs nepieciešamas specifiskas zināšanas un tehnoloģijas. Autori nākotnes profesiju sarakstā iekļāvuši arī virtuālos skolotājus, kosmiskos gidus un cilvēku atmiņas palielināšanas speciālistus.

Britu Zinātnes un inovāciju ministrs Pols Dreisons paziņojis, ka visas šīs profesijas vairs nav tikai zinātniskā fantastika un šodienas skolēniem nāksies būvēt lidojošas automašīnas un cīnīties ar klimata pārmaiņām.

Pie cīnas varētu pieskaitīt arī to, ka nāksies cīnīties ar Somālijas pirtātiem, kuri beidzot atbrīvojuši naftas tankeri Maran Centaurus tādējādi iegūstot rekordlielu guvumu jeb izpirkumu maksu, kura sastāda 7 miljoni dolāru. 7 miljoni dolāru izpirkuma maksa ir lielākā visa šī reģiona pirātisma vēsturē. Tātad nākotnes vakance varētu būt arī pirāts.

Powered by WordPress