Vakances Tavs mīļākais blogs

January 31, 2010

Vakances Vācijā

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 2:30 pm

Darba vakances Vācijā – informācijas avoti, darba sludinājuma interneta portālos un padomi pirms vakances meklēšanas uzsāksšanas, lai dotos strādāt uz Vāciju.

Pirms darba uzsākšanas Vācījā Latvijas pilsonim vajadzīga Darba atļauja, lai tas varētu iekļūt Vācijas darba tirgū. Kad darba meklētājs ir atradis darba devēju, kurš vēlas viņam sniegt vanknci, darba meklētājam ir jādodas uz Federālo nodarbinātības aģentūru tajā rajonā, kurā atrodas darba devējs, lai pieteiktos darba atļaujas saņemšanai.

Vācija ir federāla parlamentāra republika, kas sastāv no 16 federālajām zemēm. Vācijas galvaspilsēta ir Berlīne. Vācija ir ietekmīgs ekonomiskais spēks, kurai ir pasaulē trešā lielākā ekonomika pēc IKP un piektā lielākā ekonomika pēc pirktspējas paritātes. Tai ir lielākais preču eksports, kā arī otrs lielākais preču imports pasaulē.

Valoda – Vācu valoda
Platība – 357 021 km²
Valūta – Euro

Sludinājumu portāli, kur meklēt vakances Vācījā:

http://germany.jobs.com
http://www.jobsinberlin.eu
http://www.jobinfrankfurt.com
http://www.jobsinhamburg.com
http://www.jobpilot.de
http://www.careerjet.de

Šajos sludinājumu portālos atradīsi daudz vakances Vācījā, kā arī varēsi izvēlēties sev piemērotāko darba vakanci Vācījā.

January 27, 2010

Jaunas Vakances: Blogeris

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 12:22 pm

Patiesi interesanta vakance! SS sludinājuma serverī – Darbs un bizness – Vakances (Vajadzīgi darbinieki) – Žurnālists ievietota vakance, kur tiek meklēts blogeris, kam garšo picas. Vakanci ievietojusi Pica Lulū un tas liek domāt, ka varēs ēst daudz Picas Lulū.

Vakances blogeris

Sludinājums:

Meklējam blogeri, kam garšo picas
Ja tu mīli picas un tev patīk rakstīt. Tad tu varētu būt tieši tas ko meklējam.
Tas, ko gaidām no tevis ir CV un eseja par to, kāpēc tu mīli picu un kāpēc tu vēlētos blogot par picām.

Lai pieteiktos vakancei: Spied šeit un iespējams kļūsi par blogeri!

January 25, 2010

Darba vakance: marihuānas kritiķa vakance

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 10:56 am

Marihuānas kritiķa vakance – kādu laiku atpakaļ šādu vakanci izsludināja Denveras laikraksts “Westworld”. Neskatoties uz to, ka šī bija domāta, kā darba vakance laikraksts saņēma vairāk, kā simts darba pieteikumus un daudzi bija gatvi strādāt bez atalgojuma.

darba vakance

Denveras laikraksta “Westworld” mērķis bija atrast žurnālistu, kurš regulāri iesniegtu Kolorādo medicīniskās marihuānas tirdzniecības punktu piedāvājumu apskatu. Turklāt darba vakancē bija minēts punkts:

Mūsu apskatnieks nevar būt nepārtraukti apreibinājies.

Jāpiebilst arī tas, ka Amerikas Savienoto Valstu štatos, kur atļauts lietot marihuānu medicīniskos nolūkos, pēdējā laikā aizvien pieaug marihuānas tirdzniecības vietu skaits.

Denveras laikraksta “Westworld” redakcija ievietoja šādu vakanci ar mērķi, ka apskatnieks koncentrēsies uz marihuānas tirgotavām. Darba sludinājumā arī tika minēts, ka laikraksts nevarēs kompensēt iztērētos līdzekļus par marihuānas iegādi.

Visi raksti par darbu un vakancēm.

January 22, 2010

Vakance: WOW testētājs

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 2:36 pm

Šī vakance varētu būt daudzu pusaudžu sapnis un ne tikai. WOW jeb World of Warcraft ir viena no polulārākajām datorspēlēm pasaulē. World of WarCraft (visbiežāk tiek dēvēta par WoW), ir daudzspēlētāju online lomuspēle. Tās sižets balstās uz Warcraft pasauli.

Prasības uz darba vakanci WoW testētājam – labas angļu valodas zināšanas un ik dienas nepieciešams spēlēt WoW vismaz četras stundas. Darba vieta WoW testētājam piedāvā ne tikai oficiālu algu, bet arī virkni citu bonusu. Valodas zināšanas nepieciešamas, jo darba pienākumos ietilpst arī tādas lietas, kā kļūdu meklēšana tulkojumā, fiksēt spēles nepilnības u.c

Labas un sliktas darba vakances ASV

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 1:07 pm

Žurnāls Forbes ir nosaucis 2010.gada ASV darba tirgus desmit labākās vakances un desmit sliktākās vakances jeb profesijas.Vakances tika izvēlētas balstoties uz gaidāmo ienākumu līmeni, pieprasījumu no darba devēju puses, darba vietas komforta līmeni un stresa līmeni.

Visiem par izbrīnu top 10 vakancē ierindots apdrošināšanas speciālists. Savukārt top 3 vakances: speciālists, kurš aprēķina apdrošināšanas un sociālo kompāniju zaudējumu un kompensāciju apmērus, kā arī programnodrošinājuma inženieris un datorsistēmu administrators, kuru vidējie ienākumi gadā ir aptuveni 85 un 76 tūkstoši, turklāt pēc šiem speciālistiem ir liels pieprasījums.

2010.gadā tiek prognozēts pieprasījums arī pēc biologiem, matemātiķiem, grāmatvežiem, stomatologu asistentiem, statistiķiem un advokātiem. Ja intresē nākotnes vakances, tad der izlasīt šo rakstu: Nākotnes Vakances, kur ir nosauktas profesijas jeb vakances, kuras kļūs pieprasītas nākamajā desmitgadē. Viena no pieprasītākajām vakancēm nākotnē būs mākslīgo ķermeņa daļu ražotāji.

Sliktākās darba vakances

Un visbeidzot sliktākās darba vakances žurnāla Forbes vērtējumā 2010.gadam ASV darba tirgū.

Sliktākās darba vakancesPēc Forbes atzinuma sliktākās darba vakances, galvenokārt, veido strādnieku specialitātes. Top desmit sliktākā vakancē ierindoti naftas ieguves industrijas strādnieki. Šis darbs ir netikai riskants, bet arī nervozs un salīdzinoši slikti apmaksāts. Papildus pie grūti laiki tiek prognozēti mežstrādniekiem, pienu ražojošajiem fermeriem, celtniekiem, metalurgiem un pastniekiem. Savukārt par vissliktāk apmaksāto profesiju Savienotajās valstīs kļuvis taksometra vadītāja amats. Taksists ASV pelna pat mazāk, nekā atkritumu savācēji (salīdzinoši 22 un 31 tūkstotis gadā). Jāpiebilst arī tas, ka Ainārs Šlesers tīko pēc vakances – Taksometra vadītājs (Vismaz bērnībā tā bija viņa sapņu vakance), kā viņš pats atzina.

Older Posts »

Powered by WordPress